OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » SŤAHOVANIE

Riešite otázku sťahovania do zahraničia a hľadáte ideálnu možnosť ako pohodlne a bezpečne previezť vaše veci? Potrebujete promptne poslať zásielku pre vašich blízkych žijúcich v v krajinách EU? Ponúkame Vám službu sťahovanie a preprava zásielok do/z Nemecka, Holandska, Belgicka, Dánska ale aj iných krajín v rámci EU, ktorá vám dokáže v určitých situáciách uľahčiť život.

Ako prebieha sťahovanie?

Stačí nás len kontaktovať s požiadavkou a o všetko ostatné sa postaráme. Veci vyzdvihneme u vás doma, v prípade záujmu aj zabalíme, vynosíme do auta a zabezpečíme ich prevoz na cieľové miesto. Pre prípad sťahovania sa vám maximálne časovo prispôsobíme. Veci naložíme vo vami určenom čase a ich prevoz bude uskutočnený prakticky okamžite.

Ak vás sťahovanie časovo neobmedzuje, prípadne chcete využiť službu prepravy zásielok do Nemecka, je pre vás ideálna druhá alternatíva. Posiela svoje autá do Nemecka, Holandska, Belgicka a Dánska v pravidelných intervaloch, pričom po objednaní služby budete pred odchodom jedného z nich informovaní. Zásielku u vás doma vyzdvihneme a následne  prepravíme na miesto určenia.

Pri preprave dbáme na zachovanie pôvodnej kvality vecí, a preto je samozrejmosťou bezpečná manipulácia. V prípade zásielok vyhotovujeme pre jednotlivé balíky aj tzv. packing list, v ktorom si môže adresát skontrolovať, či mu bolo doručené naozaj všetko, čo odosielateľ poslal.

Všetkých klientov prosíme, aby nás pred vyzdvihnutím či doručením vecí informovali o možnostiach parkovania pred konkrétnym objektom.

V prípade záujmu o službu sťahovanie a prepravy zásielok nás kontaktujte alebo vyplňte objednávkový formulár.

Ceny sa pohybujú podľa objemu vecí a potrebného vozidla. 

Osobný automobil - pick up od 0,26 €/ km

Malá dodávka do 5 mod 0,30 €/km

Stredná dodávka do 7 m3 od 0,35 €/km

Veľká dodávka 7 - 13 m3 od 0,40 €/km

Ceny sú uvedené bez nakládky, vykládky a balenia. Podľa požiadavky ich Vám môžme zabezpečiť.

 Ceny prepravy jednotlivých kusových zásielok nájdete na našej stránkev sekcii CENNÍK.

Mám záujem o info alebo nacenenie zásielky.

Chceš cestovat?

Rezervuj si miesto:

Doprava osôb do/z EU

Doprava osôb v krajinách EU

www.osobnadoprava.eu